Privalumai

Nereikia papildomai investuoti

STV® technologijos įdiegimas nereikalauja papildomų investicijų, naujos įrangos, o profiliai gaminami jau su lipnia juostele.

Įprasta gamybos eiga

Pjovimas, virinimas, siūlių valymas vyksta kaip įprasta.

Pagerinta statika

Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Tokia kon­s­tru­k­cija atlaiko didesnį statinį apkrovimą ir standartinius lan­go elementus galima naudoti be plieno armatūros. STV® technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.

 

Padidinta termoizoliacija

Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją galima nebenaudoti plieno armatūros. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m²K (priklausomai nuo profilių kombinacijos) gerėja lango šilumos laidumo rodikliai. Užpildžius tuščią pagrindinę varčios profilio kamerą užpildu PUR, rodiklių vertes įmanoma padidinti iki Uf < 0,95 W/m²K.

Padidintas saugumas

Stiklo paketo ir varčios suklijavimas padidina lango apsaugą nuo įsilaužimo. Visu perimetru dvipuse specialia juostele įklijuotą stiklo paketą daug sunkiau išlaužti.

Mažiau apkraunami varstymo mechanizmai

Lango konstrukcija be plieno armatūros profilio viduje mažiau apkrauna varstymo mechanizmus, tuo pačiu pailgėja jų eksploatacijos laikas ir paprastėja priežiūra.

Patikrinta sistemos kokybė

Visuose statinės įklijos te­ch­no­lo­gijos ir IKD® profilių ga­my­bos etapuose įklijuojamų konstrukcijų patvarumas nuo­se­k­liai tikrinamas nau­jau­siuo­se stenduose pagal RAL ir EN normatyvus. Gauti rodikliai ati­tin­ka aukštą GEALAN profilių sistemų klasę.

Paprasta, patogu ir praktiška

GEALAN STV® - novatoriška statinės stiklo paketo įklijos į varčią technologija. Lyginant su įprastu įklijos būdu, kurio metu naudojamos skystos medžiagos, ši technologija turi daug privalumų. STV® ypač tinka perdirbėjams, nes ji iš tiesų veikia!

Išmėginkite ir Jūs!

Čia Jūs rasite ir galėsite atsisųsti informaciją apie STV®, o taip pat, kaip su mumis susisiekti. Mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Winkel im STV-System