GEALAN STV® - stiklo klijavimo visu lango perimetru technologijos esmė

Nagrinėjant revoliucinę technologiją GEALAN STV® (Sta­ti­nės įklijos technologija) galima atrasti, atrodo, pa­pras­čiau­sią sprendimą - išlaikant įprastą konstrukciją, varčią pa­den­g­ti atitinkamų matmenų ir storio dvipuse plėvele. Stiklo pa­ke­tas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lan­go konstrukcijos įtvirtinimo elementu, o tokia konstrukcija išlaiko didesnį statinį apkrovimą, lyginant su standartiniais langais. Standartinius lango elementus galima naudoti be plieno armatūros. Todėl sumažėja konstrukcijos svoris ir palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka puikūs. STV® technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.

STV
Novatoriškos stiklinimo tech­no­lo­gijos STV® panaudojimas ne tik pagreitina stiklinimo procesą ir sumažina darbo sąnaudas, bet ir gerina lango šilumos izoliacijos cha­rak­te­ris­ti­kas, didina konstrukcijos tvirtumą bei stabilumą.

Paprasta, patogu ir praktiška

GEALAN STV® - novatoriška statinės stiklo paketo įklijos į varčią technologija. Lyginant su įprastu įklijos būdu, kurio metu naudojamos skystos medžiagos, ši technologija turi daug privalumų. STV® ypač tinka perdirbėjams, nes ji iš tiesų veikia!

Išmėginkite ir Jūs!

Čia Jūs rasite ir galėsite atsisųsti informaciją apie STV®, o taip pat, kaip su mumis susisiekti. Mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Winkel im STV-System